Jsme součástí Personálka.cz

NáplňPráce.cz Popis pracovní pozice
Asistentka / Asistent

Co asistentka dělá?

Asistentka se ve firmě stará především o komunikaci s obchodními partnery, tvorbu reportů a prezentací, připravování zpracovávání podkladů, organizování obchodních cest, zajišťování kancelářských potřeb, obsluhování kancelářských strojů, archivaci dokumentů a správu pošty.

Práce asistentky – diskuze a zkušenosti

Zajímáte se o práci asistentky? Zeptejte se těch, kteří jako asistentka pracují, nebo sdílejte své zkušenosti z této profese s ostatními!

Nejčastěji se ptáte
Zajímá mě, jaký plat mohu jako asistentka očekávat? A jak moc se průměrný plat asistentky liší v jednotlivých lokalitách?
NáplňPráce.cz reaguje
Dobrý den, děkujeme za dotaz. Průměrný plat asistentky včetně rozdílů v jednotlivých lokalitách naleznete například na portálu PrůměrnéPlaty.cz. Alternativním zdrojem informací o platech asistentky mohou být také data Českého statistického úřadu – www.czso.cz.
12. 3. 2021 v 16:33 Magda píše
Nevíte, v jakém rozmezí se pohybuje průměrný plat asistentky?
13. 3. 2021 v 13:29 Martin, NáplňPráce.cz píše
Dobrý den, Magdo, náš partnerský server PrůměrnéPlaty.cz uvádí běžný plat asistentky kolem 28 tisíc Kč měsíčně. Je ale pravdou, že nabídky se pro tuto pozici hodně liší i v závislosti na dalších požadavcích (například jazyky) a oboru, ve kterém firma působí. Protože neuvádíte, v jaké oblasti se o místo asistentky ucházíte, lze jenom obecně konstatovat, že se můžete setkat jak s nabídkami s platem kolem 20 tisíc, tak i s nabídkami, kde si můžete vydělat kolem 45 tisíc hrubého.
2. 10. 2022 v 17:41 Natálie píše
Mohla bych dělat asistentku jen na poloviční úvazek?
3. 10. 2022 v 9:58 Andrea, NáplňPráce.cz píše
Dobrý den, Natálie. Inzeráty poptávající asistentku na poloviční úvazek jistě najděte.