Jsme součástí Personálka.cz

NáplňPráce.cz Popis pracovní pozice
Autoklempíř

Co autoklempíř dělá?

Autoklempíř (jinak také karosář) vyrábí a opravuje karoserie vozidel. Opravuje poškozené laky a spojuje části a díly karoserií. Svařuje plamenem, vyrovnává, brousí a řeže kyslíkem.

Práce autoklempíře – diskuze a zkušenosti

Zajímáte se o práci autoklempíře? Zeptejte se těch, kteří jako autoklempíř pracují, nebo sdílejte své zkušenosti z této profese s ostatními!

Nejčastěji se ptáte
Zajímá mě, jaký plat mohu jako autoklempíř očekávat? A jak moc se průměrný plat autoklempíře liší v jednotlivých lokalitách?
NáplňPráce.cz reaguje
Dobrý den, děkujeme za dotaz. Průměrný plat autoklempíře včetně rozdílů v jednotlivých lokalitách naleznete například na portálu PrůměrnéPlaty.cz. Alternativním zdrojem informací o platech autoklempíře mohou být také data Českého statistického úřadu – www.czso.cz.
25. 10. 2021 v 21:12 Zbyněk píše
Jakou bych si měl říct hodinovou sazbu jako autoklempíř?
27. 10. 2021 v 10:50 Andrea, NáplňPráce.cz píše
Dobrý den, Zbyňku. Při práci na plný úvazek je průměrný měsíční plat autoklempíře 35 365 Kč (tedy 198 Kč/hod). Pokud jste živnostník pak záleží na kvalitě vaší práce, počtu zakázek a dalších faktorech, které se do vaší sazby promítnou. Doporučujeme vám, podívat se na ceny u konkurence a dle toho si výši sazby nastavit.