Jsme součástí Personálka.cz

NáplňPráce.cz Popis pracovní pozice
Delegát cestovní kanceláře / Delegátka cestovní kanceláře

Co delegát cestovní kanceláře dělá?

Práce delegáta (zástupce cestovní kanceláře) se vyznačuje především zajišťováním klientského servisu zahraničním i tuzemským zájezdovým skupinám u nás či v zahraničí. Delegát cestování kanceláře poskytuje poradenské, organizační a tlumočnické služby.
 

Práce delegáta cestovní kanceláře – diskuze a zkušenosti

Zajímáte se o práci delegáta cestovní kanceláře? Zeptejte se těch, kteří jako delegát cestovní kanceláře pracují, nebo sdílejte své zkušenosti z této profese s ostatními!

Nejčastěji se ptáte
Zajímá mě, jaký plat mohu jako delegát cestovní kanceláře očekávat? A jak moc se průměrný plat delegáta cestovní kanceláře liší v jednotlivých lokalitách?
NáplňPráce.cz reaguje
Dobrý den, děkujeme za dotaz. Průměrný plat delegáta cestovní kanceláře včetně rozdílů v jednotlivých lokalitách naleznete například na portálu PrůměrnéPlaty.cz. Alternativním zdrojem informací o platech delegáta cestovní kanceláře mohou být také data Českého statistického úřadu – www.czso.cz.
7. 10. 2021 v 11:38 Roman Vít píše
Kolik jazyků je obvykle požadováno od delegáta cestovky?
9. 10. 2021 v 15:13 Andrea, NáplňPráce.cz píše
Dobrý den, Romane. Pro práci delegáta cestovní kanceláře se určitě neobejdete bez znalosti anglického jazyka na vysoké úrovni. Většina cestovních kanceláří po vás pravděpodobně bude vyžadovat znalost dalšího jazyka nebo i více jazyků.
16. 7. 2022 v 17:43 eva píše
dobrý den, ráda bych příští léto dělala delegátku nekde v jižních zemích (itálie, řecko, chorvatsko atd). jak to je s pobytem v těchto zemích? byla bych tam celé léto nebo bych tam létala podle toho kdy bych zrovna měla nějaký zájezd na starost?
18. 7. 2022 v 9:54 Andrea, NáplňPráce.cz píše
Dobrý den, Evo. Ve Vaší destinaci trávíte obvykle celou sezonu, která v letních měsících trvá 3-4 měsíce.
30. 8. 2023 v 14:14 Sabina píše
Dobrý den měla bych zájem o práci delegatky pouze v oblasti italie.
6. 10. 2023 v 10:37 Andrea, NáplňPráce.cz píše
Dobrý den, Sabino. Pokud máte zájem o práci delegátky pouze v oblasti Itálie, doporučujeme Vám projít si nabídky práce na portálu Personálka.cz, kde naleznete volné pozice nejen v Itálii. Volné pozice: https://personalka.cz/prace/delegat-cestovni-kancelare