Jsme součástí Personálka.cz

NáplňPráce.cz Popis pracovní pozice
Doplňovač zboží / Doplňovačka zboží

Co doplňovač zboží dělá?

Úkolem doplňovače zboží je vybalování zboží, v případě potravin pak kontrola data minimální trvanlivosti a následné vkládání zboží do regálů a druhotných prodejních míst. Doplňovač kontroluje stav a množství zboží v prodejně a ve skladu. Přestavuje a aranžuje zboží na prodejních místech s cílem zvýšit jeho prodejnost. Ověřuje ceny vystaveného zboží a monitoruje ceny konkurence. Může také vypomáhat při inventurách.

Práce doplňovače zboží – diskuze a zkušenosti

Zajímáte se o práci doplňovače zboží? Zeptejte se těch, kteří jako doplňovač zboží pracují, nebo sdílejte své zkušenosti z této profese s ostatními!

Nejčastěji se ptáte
Zajímá mě, jaký plat mohu jako doplňovač zboží očekávat? A jak moc se průměrný plat doplňovače zboží liší v jednotlivých lokalitách?
NáplňPráce.cz reaguje
Dobrý den, děkujeme za dotaz. Průměrný plat doplňovače zboží včetně rozdílů v jednotlivých lokalitách naleznete například na portálu PrůměrnéPlaty.cz. Alternativním zdrojem informací o platech doplňovače zboží mohou být také data Českého statistického úřadu – www.czso.cz.
18. 7. 2021 v 11:31 Petra píše
Chtěla bych si najít menší brigádu, ale nevím jak fyzicky náročná je to práce. Zvládnu to jako ženská na RD?
18. 7. 2021 v 16:44 Andrea, NáplňPráce.cz píše
Dobrý den, Petro. Určitá fyzická zdatnost je pro tuto práci důležitá, ale měl by ji zvládnout i člověk se základní fyzičkou. Jakožto doplňovačka zboží budete především manipulovat se zbožím, kontrolovat jeho ceny a data spotřeby. Tudíž nemusíte mít obavy, že bude práce náročná, jako je např. práce skladníka.