Jsme součástí Personálka.cz

NáplňPráce.cz Popis pracovní pozice
Event specialista / Event specialistka

Co event specialista dělá?

Event specialista má na starosti přípravu a koordinaci různých společenských akcí. Může koordinovat akce pro samostatné klienty či firmy. Jeho prací je i propagační stránka akce, komunikace s dodavateli a jinými agenturami.

Práce event specialisty – diskuze a zkušenosti

Zajímáte se o práci event specialisty? Zeptejte se těch, kteří jako event specialista pracují, nebo sdílejte své zkušenosti z této profese s ostatními!

Nejčastěji se ptáte
Zajímá mě, jaký plat mohu jako event specialista očekávat? A jak moc se průměrný plat event specialisty liší v jednotlivých lokalitách?
NáplňPráce.cz reaguje
Dobrý den, děkujeme za dotaz. Průměrný plat event specialisty včetně rozdílů v jednotlivých lokalitách naleznete například na portálu PrůměrnéPlaty.cz. Alternativním zdrojem informací o platech event specialisty mohou být také data Českého statistického úřadu – www.czso.cz.
10. 12. 2021 v 16:57 Adéla píše
Dá se tahle práce dělat jako brigáda k vysoké škole?
11. 12. 2021 v 14:20 Andrea, NáplňPráce.cz píše
Dobrý den, Adélo. Záleží na konkrétní pracovní nabídce. Období plánování dané akce může být poměrně klidné, ale musíte počítat s tím, že v období konání akce, kterou budete koordinovat musíte být maximálně časově flexibilní. Časem se Vám může stát, že skloubit tuto pozici se studiem bude velmi náročné.