Jsme součástí Personálka.cz

NáplňPráce.cz Popis pracovní pozice
Hlídač parkoviště / Hlídačka parkoviště

Co hlídač parkoviště dělá?

Hlídač parkoviště provádí preventivní kontroly parkoviště obchůzkovou činností. Má také obvykle na starost obsluhu bezpečnostních systémů a drobnou administrativu.

Práce hlídače parkoviště – diskuze a zkušenosti

Zajímáte se o práci hlídače parkoviště? Zeptejte se těch, kteří jako hlídač parkoviště pracují, nebo sdílejte své zkušenosti z této profese s ostatními!

Nejčastěji se ptáte
Zajímá mě, jaký plat mohu jako hlídač parkoviště očekávat? A jak moc se průměrný plat hlídače parkoviště liší v jednotlivých lokalitách?
NáplňPráce.cz reaguje
Dobrý den, děkujeme za dotaz. Průměrný plat hlídače parkoviště včetně rozdílů v jednotlivých lokalitách naleznete například na portálu PrůměrnéPlaty.cz. Alternativním zdrojem informací o platech hlídače parkoviště mohou být také data Českého statistického úřadu – www.czso.cz.
14. 1. 2022 v 20:49 Tomas píše
Delam to už rok jsou to nervy jak prace s lidma tak skoro nic nedelani je deprimujici
26. 1. 2022 v 10:41 Andrea, NáplňPráce.cz píše
Dobrý den, Tomáši. Věříme, že práce hlídače parkoviště může být složitá, co se týče práce s lidmi a dlouhých směn, které mohou člověka deprimovat. Pokud byste uvažoval o změně vaší práce, můžete navštívit portál Personálka.cz, kde najdete řadu pracovních nabídek z vašeho oboru: https://personalka.cz/prace/facility-management