Jsme součástí Personálka.cz

NáplňPráce.cz Popis pracovní pozice
Hosteska / Hostes

Co hosteska dělá?

Hosteska se věnuje propagační činnosti na společenských, kulturních, vzdělávacích a podobných akcích. Jejím úkolem je poskytovat potenciálním zákazníkům informace o firmě či produktu, který propaguje. Potenciální zákazníky oslovuje buď sama, nebo odpovídá na jejich pokládané dotazy o produktu či firmě.

Práce hostesky – diskuze a zkušenosti

Zajímáte se o práci hostesky? Zeptejte se těch, kteří jako hosteska pracují, nebo sdílejte své zkušenosti z této profese s ostatními!

Nejčastěji se ptáte
Zajímá mě, jaký plat mohu jako hosteska očekávat? A jak moc se průměrný plat hostesky liší v jednotlivých lokalitách?
NáplňPráce.cz reaguje
Dobrý den, děkujeme za dotaz. Průměrný plat hostesky včetně rozdílů v jednotlivých lokalitách naleznete například na portálu PrůměrnéPlaty.cz. Alternativním zdrojem informací o platech hostesky mohou být také data Českého statistického úřadu – www.czso.cz.
25. 11. 2021 v 7:31 Agáta píše
Chtěla bych si najít nějakou první brigádu a tak jsem si říkala, že bych zkusila hostesku. Mají agentury nějaký požadavky na vzhled?
25. 11. 2021 v 9:10 Andrea, NáplňPráce.cz píše
Dobrý den, Agáto. Na tuto otázku bohužel neexistuje jednotná odpověď. Konkrétní agentury se budou v tomto ohledu lišit.
22. 8. 2022 v 13:34 Viktorue píše
Bude agentura řešit piercing v obličeji?
23. 8. 2022 v 9:26 Andrea, NáplňPráce.cz píše
Dobrý den, Viktorie. Záleží na firmě, kterou byste jako hosteska reprezentovala. Některé agentury budou mít s piercingem nejspíš problém, ale určitě najdete i takové, které ho řešit nebudou.
28. 3. 2023 v 18:03 Šárka píše
Chci pracovat jako brigádnice hosteska, kolik hodin trvá pracovní doba nebo prostě kolik hodin musím v kuse pracovat jeden den?
29. 3. 2023 v 15:06 Andrea, NáplňPráce.cz píše
Dobrý den, Šárko. Pokud budete pracovat jako brigádnice, může se délka pracovní doby lišit na základě domluvy se zaměstnavatelem. Hostesky ale obvykle mívají běžnou osmihodinovou pracovní dobu.