Jsme součástí Personálka.cz

NáplňPráce.cz Popis pracovní pozice
Kadeřník / Kadeřnice

Co kadeřník dělá?

Kadeřník neboli holič či barber se zabývá stříháním, barvením a stylizováním vlasů. Provádí masáže vlasové pokožky, holí a upravuje vousy a poskytuje odborné poradenství.

Práce kadeřníka – diskuze a zkušenosti

Zajímáte se o práci kadeřníka? Zeptejte se těch, kteří jako kadeřník pracují, nebo sdílejte své zkušenosti z této profese s ostatními!

Nejčastěji se ptáte
Zajímá mě, jaký plat mohu jako kadeřník očekávat? A jak moc se průměrný plat kadeřníka liší v jednotlivých lokalitách?
NáplňPráce.cz reaguje
Dobrý den, děkujeme za dotaz. Průměrný plat kadeřníka včetně rozdílů v jednotlivých lokalitách naleznete například na portálu PrůměrnéPlaty.cz. Alternativním zdrojem informací o platech kadeřníka mohou být také data Českého statistického úřadu – www.czso.cz.
11. 11. 2021 v 17:22 Veronika píše
Dobrý den, má tu někdo zkušenosti s rekvalifikačními kurzy na kadeřnici? Co je všechno náplní kurzu a kolik to tak zhruba stojí?
12. 11. 2021 v 8:32 Andrea, NáplňPráce.cz píše
Dobrý den, Veroniko. Ceny kadeřnických rekvalifikačních kurzů se pohybují zhruba od 15 000 do 35 000 Kč. Náplň jednotlivých kurzů se může lišit, ale měla byste na nich získat jako teoretické znalosti, tak i praktické dovednosti. Budete se učit především péči o vlasy, holení, vodovou ondulaci, stříhání, barvení a odbarvování vlasů, melírování a tvorbu konkrétních účesů.