Jsme součástí Personálka.cz

NáplňPráce.cz Popis pracovní pozice
Manažer / Manažerka

Co manažer dělá?

Manažer je vedoucí pracovník, který má na starost stanovování cílů a úkolů podřízeným, které vede a motivuje. Zjišťuje odchylky, hledá jejich příčiny a způsoby nápravy. 

Práce manažera – diskuze a zkušenosti

Zajímáte se o práci manažera ? Zeptejte se těch, kteří jako manažer pracují, nebo sdílejte své zkušenosti z této profese s ostatními!

Nejčastěji se ptáte
Zajímá mě, jaký plat mohu jako manažer očekávat? A jak moc se průměrný plat manažera liší v jednotlivých lokalitách?
NáplňPráce.cz reaguje
Dobrý den, děkujeme za dotaz. Průměrný plat manažera včetně rozdílů v jednotlivých lokalitách naleznete například na portálu PrůměrnéPlaty.cz. Alternativním zdrojem informací o platech manažera mohou být také data Českého statistického úřadu – www.czso.cz.
30. 8. 2022 v 11:35 Ivana píše
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli existují nějaké manažerské kurzy. V mé současné práci vidím příležitost k růstu na pozici manažerky, ale cítím, že pro to nemám dostatečně vyvinuté manažerské dovednosti.
31. 8. 2022 v 10:28 Andrea, NáplňPráce.cz píše
Dobrý den, Ivano. Manažerských kurzů existuje spousta, učíte se na nich motivaci svého týmu, leadership, kontrolu, komunikaci, strategii a další důležité věci, které musí každý manažer zvládat. Jisté povahové rysy by v sobě ale správný manažer měl mít již odjakživa. Do kurzů je tak dobré jít i s touto myšlenkou.