Jsme součástí Personálka.cz

NáplňPráce.cz Popis pracovní pozice
Marketingový specialista / Marketingová specialistka

Co marketingový specialista dělá?

Profesní náplní marketingového specialisty je navrhování, koordinace, realizace a vyhodnocování marketingových kampaní. Marketingový specialista se podílí na tvorbě marketingových plánů a rozpočtů. Připravuje a aktualizuje firemní prezentace. Komunikuje s dodavateli služeb a vyjednává obchodní podmínky. Může mít za úkol také plánování eventů a správu sociálních sítí, webových stránek či aplikací.

Práce marketingového specialisty – diskuze a zkušenosti

Zajímáte se o práci marketingového specialisty? Zeptejte se těch, kteří jako marketingový specialista pracují, nebo sdílejte své zkušenosti z této profese s ostatními!

Nejčastěji se ptáte
Zajímá mě, jaký plat mohu jako marketingový specialista očekávat? A jak moc se průměrný plat marketingového specialisty liší v jednotlivých lokalitách?
NáplňPráce.cz reaguje
Dobrý den, děkujeme za dotaz. Průměrný plat marketingového specialisty včetně rozdílů v jednotlivých lokalitách naleznete například na portálu PrůměrnéPlaty.cz. Alternativním zdrojem informací o platech marketingového specialisty mohou být také data Českého statistického úřadu – www.czso.cz.
Diskuse k pozici Marketingový specialista je zatím prázdná
Buďte první, kdo pozici Marketingový specialista okomentuje.