Jsme součástí Personálka.cz

NáplňPráce.cz Popis pracovní pozice
PHP vývojář

Co PHP vývojář dělá?

PHP vývojář se specializuje na vývoj internetových stránek v programovacím jazyce PHP. Při tom plní požadavky klienta, které zkoumá a posuzuje. Klientům poskytuje technickou podporu, v případě chyb a závad zajišťuje jejich opravu.

Práce PHP vývojáře – diskuze a zkušenosti

Zajímáte se o práci PHP vývojáře? Zeptejte se těch, kteří jako PHP vývojář pracují, nebo sdílejte své zkušenosti z této profese s ostatními!

Nejčastěji se ptáte
Zajímá mě, jaký plat mohu jako PHP vývojář očekávat? A jak moc se průměrný plat PHP vývojáře liší v jednotlivých lokalitách?
NáplňPráce.cz reaguje
Dobrý den, děkujeme za dotaz. Průměrný plat PHP vývojáře včetně rozdílů v jednotlivých lokalitách naleznete například na portálu PrůměrnéPlaty.cz. Alternativním zdrojem informací o platech PHP vývojáře mohou být také data Českého statistického úřadu – www.czso.cz.
27. 8. 2022 v 12:19 Martin píše
Je pro práci jakožto PHP vývojář rozhodující VŠ vzdělání. Programovat jsem se učil sám a troufnu si říct, že toho umím celkem dost, ale VŠ nemám a střední byla obchodka.
29. 8. 2022 v 9:56 Andrea, NáplňPráce.cz píše
Dobrý den, Martine. V oblasti IT najdete různé inzeráty s různými požadavky, ale vždy jsou nejdůležitější Vaše zkušenosti na reálných projektech. Pokud tedy máte za sebou dostatečné množství takových projektů, pak by absence VŠ vzdělání neměl být problém.