Jsme součástí Personálka.cz

NáplňPráce.cz Popis pracovní pozice
Řezník / Řeznice

Co řezník dělá?

Řezník poráží hospodářská zvířata. Odkrvuje je a stahuje z kůže. Vykošťuje maso, provádí konečnou úpravu a třídí maso k distribuci. Vyrábí klobásy, salámy, jitrnice a další masné výrobky.

Práce řezníka – diskuze a zkušenosti

Zajímáte se o práci řezníka ? Zeptejte se těch, kteří jako řezník pracují, nebo sdílejte své zkušenosti z této profese s ostatními!

Nejčastěji se ptáte
Zajímá mě, jaký plat mohu jako řezník očekávat? A jak moc se průměrný plat řezníka liší v jednotlivých lokalitách?
NáplňPráce.cz reaguje
Dobrý den, děkujeme za dotaz. Průměrný plat řezníka včetně rozdílů v jednotlivých lokalitách naleznete například na portálu PrůměrnéPlaty.cz. Alternativním zdrojem informací o platech řezníka mohou být také data Českého statistického úřadu – www.czso.cz.
24. 8. 2021 v 16:49 Antonín píše
Dobrý den. Jsem už sice v důchodu, ale mám problém s penězi a rád bych si našel nějakou práci. Rád bych zkrácený úvazek nebo brigádu, ale nevím co by mě chtěli za předchozí zkušenosti a kolik bych dostal zaplaceno. Hezký den, Antonín.
26. 8. 2021 v 10:18 Andrea, NáplňPráce.cz píše
Dobrý den, Antoníne. Vzdělání či vyučení v potravinářském ři řeznickém oboru bude pro zaměstnavatele rozhodně výhodou, nicméně na portálu Personálka.cz naleznete spoustu nabídek, kde vzdělání v oboru není podmínkou. Rozhodně ale budete potřebovat potravinářský průkaz.
10. 2. 2022 v 22:03 adela píše
jakou maji reznici pracovni dobu ?
11. 2. 2022 v 9:46 Andrea, NáplňPráce.cz píše
Dobrý den, Adélo. Pracovní doba jednotlivých řeznictví se bude mírně lišit, ale pracovní doba řezníků obvykle začíná okolo 6 hodiny ráno a končí okolo 3 hodiny odpoledne.
2. 5. 2023 v 14:34 Lenka píše
Musím mít zkušenosti s prací za pultem?
3. 5. 2023 v 10:00 Andrea, NáplňPráce.cz píše
Dobrý den, Lenko. Záleží na konkrétních inzerátech, ale obvykle to není třeba.