Jsme součástí Personálka.cz

NáplňPráce.cz Popis pracovní pozice
Správce objektu

Co správce objektu dělá?

Profesní náplní správce objektu (jinak také domovníka) je spravování bytových a nebytových prostor po technické stránce. Správce objektu kontroluje technický stav objektů a jejich okolí. Zabezpečuje vykonávání pravidelných revizí a kontrol rozvodů a zařízení. Plánuje úpravy a generální opravy objektů. Kontroluje dodržování domovního či provozního řádu a dalších předpisů.

Práce správce objektu – diskuze a zkušenosti

Zajímáte se o práci správce objektu? Zeptejte se těch, kteří jako správce objektu pracují, nebo sdílejte své zkušenosti z této profese s ostatními!

Nejčastěji se ptáte
Zajímá mě, jaký plat mohu jako správce objektu očekávat? A jak moc se průměrný plat správce objektu liší v jednotlivých lokalitách?
NáplňPráce.cz reaguje
Dobrý den, děkujeme za dotaz. Průměrný plat správce objektu včetně rozdílů v jednotlivých lokalitách naleznete například na portálu PrůměrnéPlaty.cz. Alternativním zdrojem informací o platech správce objektu mohou být také data Českého statistického úřadu – www.czso.cz.
23. 10. 2022 v 12:11 Mirek píše
Jsem v důchodu a rád bych si našel nějaký přivýdělek, mohl bych tuto práci dělat i jako důchodce? Děkuji.
24. 10. 2022 v 9:38 Andrea, NáplňPráce.cz píše
Dobrý den, Mirku. Důchodový věk by určitě v této práci neměl být překážkou. Jako správce objektu budete zajišťovat technický stav objektu, vykonávat pravidelné revize, kontrolovat rozvody a jiná zařízení. Je tedy důležité být technicky a manuálně zručný.