Jsme součástí Personálka.cz

NáplňPráce.cz Popis pracovní pozice
Vedoucí servisu

Co vedoucí servisu dělá?

Vedoucí servisu má na starost vedení jedné konkrétní pobočky servisu či celého servisu. Má na starosti vedení svých podřízených, kterým zadává zakázky od zákazníků. Stará se také o administrativu (fakturace). Je v kontaktu s dodavateli technického vybavení a náhradních dílů pro činnost servisu.

Práce vedoucího servisu – diskuze a zkušenosti

Zajímáte se o práci vedoucího servisu? Zeptejte se těch, kteří jako vedoucí servisu pracují, nebo sdílejte své zkušenosti z této profese s ostatními!

Nejčastěji se ptáte
Zajímá mě, jaký plat mohu jako vedoucí servisu očekávat? A jak moc se průměrný plat vedoucího servisu liší v jednotlivých lokalitách?
NáplňPráce.cz reaguje
Dobrý den, děkujeme za dotaz. Průměrný plat vedoucího servisu včetně rozdílů v jednotlivých lokalitách naleznete například na portálu PrůměrnéPlaty.cz. Alternativním zdrojem informací o platech vedoucího servisu mohou být také data Českého statistického úřadu – www.czso.cz.
12. 6. 2022 v 21:38 Pavel píše
Za jak dlouho si myslíte, že bych se mohl vypracovat s přijímacího technika na vedoucího servisu?
13. 6. 2022 v 9:26 Andrea, NáplňPráce.cz píše
Dobrý den, Pavle. Na tuto otázku Vám bohužel nedokážeme zcela odpovědět, protože závisí na mnoha faktorech. Jak dlouho jako přijímací technik pracujete, jaké jsou vaše pracovní výsledky, jestli je zde vůbec pro tento kariérní postup momentálně prostor atd.